İletişim0(362) 228 2873
E Postainfo@ruta.com.tr

BAŞLARKEN

RUTA OFİS MOBİLYALARI, deneyimli ve uzman kadrosu, modern hizmet anlayışı ve vizyonuyla Ofis mobilyaları, ofis koltukları, ofis kanepe ve bekleme grupları, cafe masa sandalyeleri, okul masa ve sandalyeleri, kompakt arşiv sistemleri konusunda Türkiye’nin en seçkin  markası olma yolundadır.

 

Samsun'da 20 yıllık deneyimiyle kurulan RUTA OFİS MOBİLYALARI, fonksiyonel tasarımları ve üstün kaliteli Ofis mobilyaları, ofis koltukları, ofis kanepe ve bekleme grupları, cafe masa sandalyeleri, okul masa ve sandalyeleri, kompakt arşiv sistemleri konusunda vizyonu yüksek, farklı hizmet anlayışıyla sektörde hızla büyümektedir.

 

Bireysel ve kolektif kullanım alanlarına en yaratıcı ve en yenilikçi çözümleri sunan RUTA OFİS MOBİLYALARI, sahip olduğu global vizyon, girişimci ruh ve dinamizm ile geleceğin banyo dolaplarını bugünden tasarlamayı amaçlamaktadır.

 

RUTA OFİS MOBİLYALARI; dinamik ve genç yapısıyla, doğru stratejiler üretip, uygulamadaki kararlılığıyla uzun dönemli hedeflerini 10 yıl gibi kısa bir süre içerisinde gerçekleştirmeyi hedeflemektedir. Bu doğrultuda sektöründe kaliteli hizmet anlayışıyla Türkiye’de ve dünyada tanınan bir marka olma yolunda emin adımlarla ilerlemektedir.

RUTA, OFİS MOBİLYALARI üreticisi olarak Amasya Merzifon Organize Sanayi Bölgesinde imalat, Samsun'un Canik ilçesi Yeni Mahalle (Eski Sanayi) Showroomuzda satış yapmaktayız. İmalat bölümümüzde yüksek teknoloji ürünü makinelerimizde kalitel, sağlam, estetik ve modern Ofis Mobilyaları imalatı yapmaktayız. Günümüz çağının gereksinimi olan yüksek teknoloji ile modern çağdaş çizgilere sahip yeni nesil Büro Mobilyaları, Bekleme Grupları, Ofis Koltukları, Cafe Masa Sandalyeleri, Kompakt Arşiv Sistemleri, Okul Masa Sandalyeleri imalat ve satışı konusunda faaliyet göstermekteyiz.
RUTA OFİS MOBİLYALARI olarak gerek tasarım aşamasında (Ar-Ge'si), gerek üretim aşamasında yüksek teknoloji makine parkuru, gerekse lojistik konusunda süratli seri üretim yapabilen yapısıyla kendini yüksek standartlara ulaşmış olan Ruta Ofis Mobilyaları, geleceğe güvenle bakabilmektedir. Bugünden yarının ofis mobilyalarının tasarımlarını yapan Ruta Ofis Mobilyaları, her daim yeni teknolojileri takip ederek Ar-Ge'sini bünyesinde yeni tasarımlara imza atarak geleceğe güvenle bakarak yatırımlarına şekil vermektedir.

2024 © Ruta Ofis