İletişim0(362) 228 2873
E Postainfo@ruta.com.tr

MİO

Ekip çalışmasının en uyumlu yol arkadaşı olarak en başta iletişimi canlı tutmak için özel olarak tasarlandı. Mio’nun mottosu; oturmak, konuşmak, paylaşmak, anlaşmak, işbirliği yapmak ve birlikte büyük projeleri hedeflemek. Mio çekici, modern, hafif, çeşitli ve hareketli yapısı ile özellikle ofislerde iletişimi arttıracak yeni bir araç olmaya kararlı tasarım. Beş duyumuzun dördü yüzümüzde bulunur. İşte bunun için, iletişimin en önemli yolu yüzyüze bakmaktır. Tasarım başarılı iletişimden yola çıkan MİO'nun da motosu oturmak, konuşmak, paylaşmak, anlaşmak, göz göze bakışmak, yakın durmak ve bu yolla dostluk kurmak, samimi olmak, işbirliği yapmak ve birarada çalışma kültürü oluşturmaktır.

Davetkâr tasarımı ve renkleri ile tekli ve üçlü alternatifler sunan bir koltuk grubu olan MİO, tekli ve ikili koltukta daha kolay yakalanabilen sıcak, samimî duyguyu üçlü kanepede açılı köşe yerleşimi ile sağlar. Çoklu renk alternatifleri ile ister ofislerde ister evlerde rahatlıkla kullanılabilir. Her grupta aynı rengin üç tonu renklendirmede esas alınmıştır. Minderlerin ters yüz edilmesi ile koltuğun renklerini çok çeşitli kombinasyonlarda kullanmak mümkündür. MİO çekici, modern, hafif, çeşitli ve hareketli yapısı ile özellikle ofislerde iletişimi arttıracak yeni bir araç olmaya kararlı bir tasarımdır.
 

 

 
RUTA, OFİS MOBİLYALARI üreticisi olarak Amasya Merzifon Organize Sanayi Bölgesinde imalat, Samsun'un Canik ilçesi Yeni Mahalle (Eski Sanayi) Showroomuzda satış yapmaktayız. İmalat bölümümüzde yüksek teknoloji ürünü makinelerimizde kalitel, sağlam, estetik ve modern Ofis Mobilyaları imalatı yapmaktayız. Günümüz çağının gereksinimi olan yüksek teknoloji ile modern çağdaş çizgilere sahip yeni nesil Büro Mobilyaları, Bekleme Grupları, Ofis Koltukları, Cafe Masa Sandalyeleri, Kompakt Arşiv Sistemleri, Okul Masa Sandalyeleri imalat ve satışı konusunda faaliyet göstermekteyiz.
RUTA OFİS MOBİLYALARI olarak gerek tasarım aşamasında (Ar-Ge'si), gerek üretim aşamasında yüksek teknoloji makine parkuru, gerekse lojistik konusunda süratli seri üretim yapabilen yapısıyla kendini yüksek standartlara ulaşmış olan Ruta Ofis Mobilyaları, geleceğe güvenle bakabilmektedir. Bugünden yarının ofis mobilyalarının tasarımlarını yapan Ruta Ofis Mobilyaları, her daim yeni teknolojileri takip ederek Ar-Ge'sini bünyesinde yeni tasarımlara imza atarak geleceğe güvenle bakarak yatırımlarına şekil vermektedir.

2024 © Ruta Ofis